اطلاعات تماس


32238166 - 0914 807 7114 تلفن
----- نشانی
http://www.nayney.ir/

معرفی اساتید

مدیر و موسس آموزشگاه آزاد موسیقی نای و نی، متولد سال 52 از شهر اورمیه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته موسیقی می‌باشد. دارای مدرک تخصصی در زمینه فعالیتی موسیقی کودک و با 15سال سابقه کاری، در زمینه کار هنری و آموزشی از سال68 شروع کرده و هم اکنون ادامه دارد. در این راستا سرپرست انجمن موسیقی، دبیر برگزاری جشنواره موسیقی محلی آذربایجان، مدیر کانون شعر و موسیقی بوده و در کانون فرهنگی و هنری فعالیت‌هایی داشته است، سرپرست و رهبر ارکستر‌ می‌باشد، مدرس هنرستان هنرهای زیبا به مدت 7 سال به آموزش دروس ساختار موسیقی ایران و جهان، ساز تخصصی پیانو، تاریخ موسیقی، هارمونی، فرم، سلفژ، تئوری موسیقی می‌باشد، بانی و حمایت کننده در تاسیس دانشگاه علمی کاربردی و مدرس و مدیر گروه در رشته موسیقی به مدت 5 در این دانشگاه بودند، اجرای موسیقی به مناسبت بزرگداشت دکتر محمد قریب، شرکت در مستر کلاس پیانو در دانشگاه چایکوفسکی مسکو و دریافت گواهینامه از آن دانشگاه، سرپرست و رهبر گروه موسیقی آی ایشیقی،
سعید اجاهد مدرس سنتور، مدرس دانشگاه موسیقی در رشته موسیقی ساز ایرانی گرایش سنتور، در محضر استاد سیدی به آموزش نوازندگی سنتور پرداختند.با سابقه 15 سال به تدریس نوازندگی سنتور در ارومیه می پردازند.
مهتا ترابی مدرس فلوت کلیددار- دارای مدرک دیپلم موسیقی-گذراندن موسیقی کودک و در محضر اساتید چون احمد احمدزاده و 5 سال در کنار استاد ناصر رحیمی آموزش دیدند.
رقیه جهانی مجد مدرس موسیقی کودک، دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات و دیپلم موسیقی، دوره مربیگری خود را در نزد استاد رامین حبیب زاده گذرانده و بیش از 4 سال سابقه در زمینه مربی موسیقی کودک دارند.
شاهین قلیزاده مدرس گیتار کلاسیک، مدرس دانشگاه موسیقی، فارغ تحصیل دانشگاه موسیقی گرایش گیتار کلاسیک از تهران
بهرنگ حسنی مدرس ویلن کلاسیک، فارغ التحصيل در مقطع ارشد از كنسرواتوار itu .از ترکیه در رشته ويولون كلاسيك
غلامرضا علیزاده مدرس ساز آشیقی (قوپوز)از سال74 در صدا و سیمااجرا کردند دارای مقامهای اول در ساز قوپوز در سالهای 2010-2011-2012 در ترکیه، دارای مقام اول در اردبیل درتک نوازی و گروه نوازی هستند در سال 92بعنوان پدیده ساز آشیقی از استان آذربایجان غربی هستند.
کورس کیان خصال- مدرس سازهای تار ایرانی- تنبک- سه تار
با سابقه 28 سال سابقه هنری در رشته های ساز ایرانی، محضر اساتیدی همچون فخیمی آذر و پرویز صراف در ساز ویلن ایرانی کار کردند و استاد حسن زرگانی تار و سه تار کار کردند و در نزد استاد جمشید محبی و استاد بهمن رجبی تنبک نوازی را آموختند. در مدرسه هنرستان هنرهای زیبا پسرانه و دانشگاه علمی کاربردی ارومیه رشته موسیقی ایرانی تدریس کردند.
امیر جوانی
مدرس رشته ویلن- ویلنسل
فارغ التحصیل رشته عمران از تبریز- دارای 6 سال سابقه درزمینه موسیقی رشته ویلن و ویلنسل می باشد.

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

آدرس آموزشگاه موسیقی نای و نی ----
تلفن آموزشگاه موسیقی نای و نی 32 24 81 66 - 09148077113

جدیدترین اخبار دنیای موسیقی

سخن روز

13
پول بتی است که همه آن را می‌پرستند ولی این بت معبد ندارد
    افزودن به سایت های مورد علاقه
    بازدید ها : 522,792
    امروز چهارشنبه، 13 مهر 1401
    نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی